27 marca 2021 r. odszedł na wieczną wachtę kapitan żeglugi wielkiej Eugeniusz Andrzej Daszkowski, Honorowy Obywatel Wyszkowa. – W moim sercu Wyszków jest najpiękniejszym miastem – mówił podczas jednej z wizyt w rodzinnych stronach. Był absolwentem wyszkowskiego gimnazjum, małą maturę uzyskał w 1947 r.

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że 10 marca 2021 r. zmarła po długiej, ciężkiej chorobie Nasza Koleżanka Danusia Świadkowska (z domu Rozenek, matura 1973).

15 stycznia 2021 roku zmarł ks. Wacław Jerzy Błaszczak, siostrzenieć śp. ks. Henryka Kietlińksiego. Maturę w naszym liceum zdał w 1960 roku.

Wieczorem 29 października nadeszła niezwykle smutna wiadomość. Zmarła, w wieku 42 lat, po ciężkiej chorobie, Magdalena Królikowska – „wolontariuszka z pasją i nauczycielka z powołania, ciepły, pozytywny, wrażliwy człowiek”. Była absolwentką naszego liceum. Jej pogrzeb odbędzie się w sobotę 31 października. Msza św. zostanie odprawiona o godz. 12 w sanktuarium św. Idziego.

Na wieczornej Mszy św. 20 października został pożegnany przez parafię św. Wojciecha śp. ksiądz prałat Stanisław Pakieła, który od 3 lat, po przejściu na emeryturę, posługiwał w tej parafii. – Gdy zapytałem, czy chce do nas dojeżdżać, odpowiedział, że bardzo chętnie. I tak było dzień w dzień – wspominał ks. proboszcz Roman Karaś. – W dni powszednie ksiądz prałat odprawiał Msze św. o godz. 18. Dziś wierzymy, że jest razem z nami, z nami się modli. To jego godzina.

Rodzina, przyjaciele, znajomi, dawni uczniowie pożegnali śp. Ewę Dąbrowską (Cudną), nauczycielkę i wicedyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida, w piątek 28 sierpnia w Sanktuarium św. Idziego i na cmentarzu na Nadgórzu.