Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Norwida” w Wyszkowie oraz I Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida  zapraszają na wspólnie organizowaną imprezę.

W sobotę 3 grudnia 2022 r. w hali sportowej szkoły odbędzie się piąta edycja Jesiennego Pikniku Sportowego – zapraszamy do udziału w Międzypokoleniowym Turnieju Siatkówki Drużyn Mieszanych.

W turnieju siatkarskim rywalizować będą drużyny mieszane, które muszą spełnić tylko jeden warunek – przez cały mecz na boisku musi przebywać przynajmniej jedna siatkarka. Zachęcamy do tworzenia i zgłaszania drużyn rodzinnych, przyjacielskich, wielopokoleniowych (maksymalnie 8 osób). Mile widziani będą absolwenci i uczniowie I LO oraz innych wyszkowskich szkół, a także ich rodziny.

Zgłoszenia drużyn, wysłane mailem na adres:  , przyjmujemy do WTORKU  15.11.2022 r. Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone przez organizatorów mailem zwrotnym.

Regulamin turnieju (w załączniku), a wszelkie szczegóły dotyczące turnieju przekażemy drużynom zgłoszonym do Pikniku Sportowego po 15.11.2022r.

Organizatorzy zapewniają dla wszystkich – tradycyjnie już – smaczny gorący żurek i jesienną kawiarenkę (kawa, herbata, słodkie co nieco…) oraz wspaniałą atmosferę.

P.S. A jeśli uznasz, że nie potrafisz grać w siatkówkę lub z innych powodów nie możesz aktywnie uczestniczyć w rozgrywkach na boisku, proponujemy wspólne spędzenie jesiennej soboty – kibicując zawodnikom, dodając im otuchy z widowni!

 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Zarząd Stowarzyszenia

 

Regulamin